Strefa biznesu lokalnego

5% rabat na zakupy w internecie z cashback sync

Od kilku tygodni trwa intensywna kampania reklamowa nowego internetowego banku, należącego do grupy Alior. Alior sync oferuje klientom wiele niespotykanych dotąd na polskim rynku usług i narzędzi, w tym 5% zwrot wydatków w internecie w ramach systemu bonusowego cashback sync. W celu skorzystania z usługi cashback sync wystarczy założyć konto w banku alior sync.


angielski online

Foto: pixabay.com

A jak to działa w praktyce…

A jak to działa w praktyce. Otóż w ciągu pięciu dni roboczych od dokonania zakupów online, system przeleje na konto klienta 5% wartości zawartej w internecie transakcji. W przypadku osób często kupujących internetowo towary i usługi, w dłuższym okresie można zaoszczędzić całkiem sporą kwotę. Aby otrzymać zwrot, należy zapłacić za zakupy za pomocą opcji’ płacę z alior sync’ lub posłużyć się kartą. System bonusowy cashback sync dokona zwrotu 5% wartości transakcji do wysokości 25 000 PLN miesięcznie, a zatem w ciągu miesiąca możemy zyskać maksymalnie 1250 zł.

kurs angielskiego online

Foto: pixabay.com

W przypadku zwrócenia zakupionego w ten sposób produktu, premia zostanie potrącona w następnym okresie rozliczeniowym. Cashback sync to z pewnością opcja, z której warto skorzystać, tym bardziej, że założenie i prowadzenie konta w alior sync jest bezpłatne, bank nie pobiera również prowizji za kartę debetową i wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce.


Praca dla Ciebie

    Odpowiedz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>