Strefa biznesu lokalnego

EMS, czyli światowa poczta

Przesyłanie paczek, listów i dokumentów przez wiele lat było domeną urzędów pocztowych zrzeszonych w jednej państwowej instytucji. Dziś pomimo ogromnej konkurencji firm kurierskich nadal ma ona pierwszeństwo i cieszy się ogromnym powodzeniem z uwagi na doświadczenie oraz wypracowane zaufanie. Dodatkiem jest międzynarodowa współpraca. Wysłanie paczki do Stanów Zjednoczonych czy w inny odległy zakątek świata było możliwe nawet 50 lat temu, a brak nowoczesnych kurierów wcale tej opcji nie ograniczał.


angielski nauka warszawa

Foto: pixabay.com

Od 1998 standard międzynarodowych usług…

Od 1998 standard międzynarodowych usług systematycznie wzrasta, dzięki usłudze EMS. Wiele osób nie ma pojęcia, czym jest ten skrót i nie korzystają z takiej opcji, dlatego, że nie mają okazji wysłania zagranicznych przesyłek. Skrót pochodzi z języka angielskiego i oznacza Express Mail Service, czyli ekspresowe usługi pocztowe realizowane na arenie międzynarodowej. Usługa wymaga członkostwa w międzynarodowym związku wszystkich poczt, umożliwiającym wzajemną współpracę, jednak w okresie niecałych 25 lat znalazło się w nim już 191 państw.

angielski nauka warszawa

Foto: pixabay.com

Liczba mówi sama za siebie jak bardzo praktyczna, wartościowa i niezawodna jest poczta EMS. Funkcjonuje ona również w Polsce, a wysłanie listu czy paczki do jednego z egzotycznych krajów świata właśnie dzięki niej bywa pewne i zajmuje niewiele czasu. Usługa stale rozwija się wzbogacając o nowe rozwiązania, a wszystkie one mają na celu poprawę jakości poczty światowej.


Praca dla Ciebie

    Odpowiedz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>