Strefa biznesu lokalnego

Nowe formy szybkich przesyłek pocztowych

Funkcjonowanie poczty ma na celu zaspokajanie potrzeb klientów, a ponieważ ostatnie kilkanaście lat wiąże się w tym zakresie z ogromnymi zmianami, również zakres i forma usług pocztowych rozbudowała się o wiele nowych opcji. Możliwość wysłania listu czy kupienia znaczka przez Internet, to tylko jedna z wielu propozycji.Współczesny świat biznesu jest wymagający i…

Współczesny świat biznesu jest wymagający i przetrwanie na nim wiąże się przede wszystkim z solidnością i jak najkrótszym czasem wykonania usługi. Jeśli przeciętny klient ma do wyboru dwa warsztaty samochodowe, w których proponują mu naprawę samochodu za tydzień lub za dwa tygodnie, oczywistym jest, że wybierze ten pierwszy. Wyboru takiego dokona nawet wówczas, gdy będzie musiał trochę więcej zapłacić.

Czas liczy się również w przesyłkach,…

Czas liczy się również w przesyłkach, dlatego poczta zaoferowała klientom dwie nowe usługi. Jedną z nich jest tradycyjna Paczka 24 (link), czyli forma nadawania przesyłek o określonej wadze, wymiarach z gwarantowaną dostawą do 24 godzin. Drugą usługą jest poczta kurierska Pocztex, oferująca błyskawiczne i bezpieczne dotarcie przesyłki w wyznaczonym czasie.

Różnice pomiędzy tymi dwiema opcjami sprowadzają się do formy nadania, bowiem Paczka 24 wymaga wizyty w placówce, a w przypadku poczty kurierskiej Pocztex paczki odbierane są bezpośrednio w siedzibie nadawcy. Ta druga forma przesyłek dostarczana jest też metodą „od drzwi do drzwi”, a także w systemie ekspresowym do jednej doby.


Praca dla Ciebie

  1 komentarz

  1. Cerber

   Poczta Polska na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się nie do poznania. Nic więc dziwnego, że klienci tak chętnie korzystają z oferowanych przez nią usług.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>