Strefa biznesu lokalnego

Konto a błyskawiczny kredyt online

Posiadanie konta w banku a uzyskanie kredytu są ze sobą ściśle powiązane. Oczywiście można te dwie usługi traktować niezależnie i posiadać konto bankowe nie korzystając z usługi kredytowej, albo starać się o kredyt nie będąc klientem banku, w konsekwencji jednak zawsze te dwie sprawy się powiążą.Uzyskanie kredytu w określonym banku wymaga założenia…

Uzyskanie kredytu w określonym banku wymaga założenia konta chociażby po to, żeby móc dokonywać na to konto wpłat kolejnych rat pożyczki. Z drugiej strony posiadane konto bankowe umożliwia skorzystanie z tak zwanego kredytu odnawialnego, który jest przypisywany do konta i rozliczany dzięki systematycznym wpływom. Jeśli konto bankowe istnieje kilka lat a zasilanie go odbywa się systematycznie w dość wysokiej kwocie, można nawet liczyć na bardzo wysoki kredyt odnawialny.

Maksymalnie przepisy zależnie od banku pozwalają na przyznanie do sześciu miesięcznych pensji, co przy średnich dochodach jest już suma całkiem znaczącą. Dzieki posiadaniu konta możliwy jest także szybki kredyt przez Internet, który wymaga jedynie złożenia właściwego wniosku.

Historia finansowa w banku jest potwierdzeniem wiarygodności klienta, a dodatkowa weryfikacja trwa zaledwie kilka minut. Powiązany z kontem bankowym szybki kredyt przez Internet to najwygodniejsza forma pożyczki, jaka istnieje. Pozwala do minimum skrócić czas oczekiwania i praktycznie całkowicie wyeliminować czynności wymagane od klienta.


Praca dla Ciebie

  1 komentarz

  1. Klaudia

   Podoba mi się to, że kredyt można zaciągnąć przez internet, bez wychodzenia z domu. Ja mam konto w banku, na które wysyłane jest wynagrodzenie z mojej pracy i czasami pożyczam pieniądze.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>