Strefa biznesu lokalnego

Alior Sync, czyli prawdziwie internetowy bank

Znane są nam już od dawna banki online. Nie wszystkie jednak oferują w pełni zdalne usługi. Alior Sync natomiast to prawdziwie internetowy bank. Jakie wyznaczniki o tym świadczą. O tym, jak bardzo Alior Sync jest daleki od tradycyjnych form bankowości, dowiemy się już przy zawieraniu umowy. Możemy bowiem wybrać opcję, w której umowy nie dostarcza kurier, a my sami również nie musimy ruszać się z domu, sprzed ekranu naszego komputera.Otwarcie rachunku potwierdzimy za pomocą przelewu…

Otwarcie rachunku potwierdzimy za pomocą przelewu. Wypełniamy wniosek, wykonujemy przelew na nasze przyszłe konto w Alior Sync, otrzymujemy przelew zwrotny z loginem i tyle. Umowa zawarta. Jak przystało na prawdziwie internetowy bank – szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu i podpisywania ton dokumentów. Alior Sync oferuje nam też możliwość wizyt w oddziale online. Tam z doradcami banku porozmawiamy za pomocą wideo-rozmowy lub chata. Swoim klientom Alior Sync oferuje też dostęp do strefy rozrywki online. A fanom Facebooka możliwość zintegrowania rachunku bankowego z profilem na tym popularnym społecznościowym portalu. Wszelkie transakcje, czy wnioski w Alior Sync złożymy poprzez Internet.

Jedyne, co bank załatwia tradycyjną drogą,…

Jedyne, co bank załatwia tradycyjną drogą, to wysłanie karty do rachunku. Aczkolwiek, gdy otrzymamy przesyłkę, z listu dowiemy się, że gdyby bank mógł, tą kartę też wysłałby mailem. Póki co taka możliwość nie istnieje, ale kto wie, dokąd zaprowadzi nas technologia. Pomijając ten drobny element, Alior Sync to totalnie internetowy bank, zapewniający maksimum wygody, oszczędności pieniędzy oraz czasu.

nauka angielskiego online

Foto: pixabay.com

szkoła językowa online

Foto: pixabay.com

angielski online

Foto: pixabay.com


Praca dla Ciebie

  1 komentarz

  1. Zofia

   Ja mam konto w internetowym banku Alior Sync i jestem z niego bardzo zadowolona. Najbardziej podoba mi się to, że jest dostępnych 10 błyskawicznych przelewów za darmo.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>