Strefa biznesu lokalnego

Nowe mieszkanie w Warszawie

Pierwszy wieczór w nowym mieszkaniu należał do tych naprawdę udanych. Wprawdzie nie zdążyłam się ani rozpakować, ani bliżej przyjrzeć mojemu warszawskiemu M4, ale za to nawiązałam świetny kontakt z moimi współlokatorami, dzięki czemu jeszcze pomyślniej mogłam spojrzeć w moją przyszłość. Tak, jeszcze wtedy naiwnie sądziłam, że wykupiłam sobie bilet spełniający wszystkie moje marzenia.Teraz, zaraz, od razu…

Teraz, zaraz, od razu. Jak się później okazało, był to bilet donikąd, bez możliwości odzyskania pieniędzy w razie zmiany planów. Co więcej, za tą zmianę planów musiałam jeszcze słono dopłacić. W każdym razie na początku wierzyłam, że nowe mieszkania w stolicy naszego kraju spełni wszystkie moje marzenia. I faktycznie, jak wpisywałam do wyszukiwarki internetowej zapytanie nowe mieszkania warszawa to wyskakiwało mi wiele naprawdę pięknych gniazdek i dzięki temu szybko wybrałam coś dla siebie. Mieszkanie okazało się piękne, ale szybko musiałam zaprosić do niego współlokatorów, bo nie chciała mieszkać sama.

Jednak w Warszawie człowiek czasem…

Jednak w Warszawie człowiek czasem czuje się taki samotny. Samo mieszkanie moje nowe, warszawskie było naprawdę wspaniałe. Cudna lokalizacja, zaraz obok Metra Ratusz i piękne widoki zza okna. Tylko współlokatorzy nie okazali się zbyt fajni. Porwałam się na czteropokojowe mieszkanie, ale dopiero później zrozumiałam, że chyba lepiej jedna kupować mieszkania mniejsze, ale móc mieszkać w nich samodzielnie, bez konieczności męczenia się z nierzetelnymi współlokatorami.

angielski nauka warszawa

Foto: pixabay.com

angielski nauka warszawa

Foto: pixabay.com

angielski nauka warszawa

Foto: pixabay.com


Praca dla Ciebie

  1 komentarz

  1. Żaneta

   W Warszawie nadal można kupić nowe mieszkanie. Deweloperzy mają wciąż wiele interesujących apartamentów na sprzedaż, które czekają na swoich przyszły właścicieli.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>