Strefa biznesu lokalnego

Ubezpieczenie grupowe – godne zainteresowania?

Szczególnie cenione są przedsiębiorstwa, które decydują się na ubezpieczenia grupowe, które wykupywane są pracownikom ich firmy. To bardzo dobre rozwiązanie, gdy w grę wchodzi skuteczne zabezpieczenie życia i zdrowia, a jednocześnie zagwarantowanie solidnych środków w przyszłości. Dzięki podpisaniu umowy z towarzystwem ubezpieczeniowym, które charakteryzuje się najlepszą ofertą mamy szansę zabezpieczyć zarówno pracownika, jak i jego najbliższą rodzinę.Wówczas nawet nieprzewidziane i najtragiczniejsze w skutkach…

Wówczas nawet nieprzewidziane i najtragiczniejsze w skutkach zdarzenia nie sprawią, iż rodzina ucierpi na tym pod względem finansowym. Zwykłe programu oferujące zabezpieczenie socjalne niekoniecznie gwarantują tyle, ile jest w stanie zaproponować ubezpieczenia grupowe. Nagłe wypadki losowe pozwalają na wypłatę świadczenia w określonej w umowie wysokości. Propozycja ubezpieczeń grupowych to także spory zysk marketingowy, bowiem w oczach zatrudnionych taki pracownik może być darzony zdecydowanie większym zaufaniem z racji faktu, iż dba o ich interesy.

Bardzo często pracownicy mając do wyboru dwie konkurencyjne firmy wybierają tę, która ma im więcej do zaoferowania, jeśli chodzi o atrakcyjność oferty socjalnej. Czerpanie takich profitów z zatrudnienia jest jak najbardziej wskazane w przypadku pracowników i nic dziwnego, że ubezpieczenia mogą zachęcić do zainteresowania ofertą.


Praca dla Ciebie

  1 komentarz

  1. Diana

   ubezpieczenie grupowe na pewno będzie tańsze od indywidualnego. niemniej jednak wraz z niższą ceną musimy się też liczyć z tematem niższych świadczeń.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>