Strefa biznesu lokalnego

Opłacalne wymiany walut tylko w sieci

Każdy zgodzi się z tym, że wymiana walut to loteria zależna od aktualnego poziomu gospodarki. Osoby pracujące lub zarabiające w obcej walucie chcąc wymienić ją na złotówki mogą mieć niemalego pecha gdy trafią na kiepskie kursy. Przykładowo dolar poniżej 3 złotych czy euro za mniej niż 4 złote to kiepskie stawki. Do tego dochodzi także prowizja kantoru, który za wymianę większych kwot liczy sobie niemało.


zakupy online

Foto: pixabay.com

Jeszcze gorzej jest w przypadku…

Jeszcze gorzej jest w przypadku banków, które średnio za przewalutowanie zabierają 10-12 złotych od transakcji. W internecie pojawiła się nowa opcja wymiany walut z niewielką lub żadną opłatą za przewalutowanie. Tak zwane kantory internetowe nie dosyć, że pobierają niewielkie opłaty to jeszcze za darmo przelewają dowolne sumy przewalutowanych pieniędzy na konto. Stawki jakie w nich obowiązują nie mogą łamać prawa czy naginać rzeczywistości dlatego nie znajdziemy tam super ofert, w których euro będzie troższe do kilkadziesiąt groszy. Ich przewaga nad zwykłym kantorem to przede wszystkim bezpieczeństwo przy dużych transakcjach pienieżnych oraz szybkość usługi.

kurs angielskiego online

Foto: pixabay.com

W końcu kto czułby się bezpieczny w…

W końcu kto czułby się bezpieczny w stu procentach idąc przykładowo wymienić 10 tysięcy dolarów czy euro na PLN. Dlatego waluty online są wybierane przez firmy, które chcą uniezależnić się od zmiany waluty poprzez usługi bankowe czy chodzenie do kantorów. Osoby działające indywidualnie również zyskują zwłaszcza na mniejszych opłatach. Do tego wszystko przebiega łatwo przez internet oszczędzając cenny czas, który można przeznaczyć na coś innego.

nauka angielskiego online

Foto: pixabay.com


Praca dla Ciebie

    Odpowiedz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>