Strefa biznesu lokalnego

Kto prowadzi negocjacje?

Firmy ustalając pomiędzy sobą warunki zawieranych transakcji dochodzą powoli do porozumienia. Prowadzą nawet długotrwałe negocjacje w biznesie, które w końcu doprowadzić mają do otrzymania ciekawych ofert. Najczęściej negocjacje w biznesie prowadzone są przez specjalistów z tej branży.


Dobry negocjator zarabia bardzo dużo, jako że firmy za przeprowadzone negocjacje w biznesie gwarantują mu pewien procent kwoty, którą udało mu się uzyskać poprzez negocjacje. Bardzo często w negocjacjach rozmawia się nawet o setkach milionów złotych, zatem nawet 1% jest tutaj wręcz ogromną kwotą. Negocjacje w biznesie kończą się nawet po miesiącach rozmów prowadzących do ostatecznego ustalenia atrakcyjnych warunków dla obydwu stron. Negocjator posiadać musi pewne cechy – musi być przede wszystkim wytrwały, odporny na stres, a także musi dążyć do przekonania rozmówców do swojego poglądu.

Galeria


Praca dla Ciebie

    Odpowiedz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>