Strefa biznesu lokalnego

Atrakcje sylwestrowe podczas zabawy w domu

Nie da rady bawić się na całego podczas każdej imprezy sylwestrowej. Są takie lata, w których spokojne spędzenia czasu w domu 1 stycznia jest dla nas najlepszym wypoczynkiem i radością. To wcale nie oznacza, że sylwester zostaje spisany na straty. Wystarczy ruszyć głową i zaprosić znajomych, którzy także nie planują żadnej hucznej imprezy i zagranicznego wyjazdu. Oto kilka moich pomysłów na domowy, spokojny sylwester, podczas którego wypoczniecie i nie będziecie się nudzić.Moja pierwsza propozycja skierowana jest…

Moja pierwsza propozycja skierowana jest dla fanów filmu, który nie zasypiają na seansie po godzinie oglądania. Za czasów mojej młodości popularne było chodzenie do kina na maraton filmów „Matrix”, „Kill Bill” oraz „American Pie”. Najlepsze są trylogie filmowe, których teraz nie brakuje. Superbohaterowie Marvela, Batman, Władca Pierścieni i Hobbit to tylko początek przykładów. Równie dobrze może być to maraton z horrorem. Natomiast drugim pomysłem na sylwestra są gry planszowe (zobacz) i karciane. Przeżywają swój renesans i zaczynają być cenione przez ludzi w każdym wieku. Nie mówię tutaj o „scrabble” ani innych mocno komercyjnych produkcjach( swoją drogą bardzo dobrych )a bardziej niszowych grach. Wystarczy pójść do sklepu z grami planszowymi, by zobaczyć jak wielki jest wybór.

pomysł na sylwestra

Foto: pixabay.com

pomysł na sylwestra

Foto: pixabay.com

Granie w planszówki lub gry…

pomysł na sylwestra

Foto: pixabay.com

Granie w planszówki lub gry karciane zbliża ludzi sprawia, że czas mija szybciej oraz rozwija umysł. To zajęcie na innym poziomie niż oglądanie filmów lub seriali w wielogodzinnym maratonie. Niemniej oba pomysły sprawią wam ogromną radość, jeżeli lubicie filmy oraz wspólne spędzanie czasu ze znajomymi. W kolejnym roku będziecie bawić się na balu, za granicą lub na jakiejś domówce przy muzyce i tańcach. Od czasu do czasu każdy potrzebuje odpoczynku, nawet w sylwestra.


Praca dla Ciebie

  1 komentarz

  1. Leex.

   W sylwestra można robić wiele ciekawych rzeczy. My np. w tym roku ze znajomymi oglądaliśmy wszystkie części Gwiezdnych Wojen. Świetnie się przy tym bawiliśmy.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>