Strefa biznesu lokalnego

Fajny Sylwester co roku

W okresie Świątecznym zazwyczaj zaczynamy myśleć także o Sylwestrze. Pomysłów na powianie Nowego roku może być mnóstwo, wystarczy tylko się na nie otworzyć. Nie zawsze mamy ochotę na szampańską zabawę, czasem wolimy spędzić ten jedyny w roku wieczór w sposób oryginalny i wyjątkowy.


Niektórzy zatem, zamiast organizować bal maskowy, zapraszają znajomych, aby pograć w kalambury lub w karty. Liczy się przecież dobra zabawa. Partia bilarda z wytrawnym graczem, to także dobry pomysł. Tańce można zastąpić również innym sportem, dlatego na Sylwestra niektórzy wybierają się (kafeteria.pl) w góry, żeby pojeździć na nartach na nocnych zjazdach.

Ten kto woli konną jazdę po zaśnieżonych…

Ten kto woli konną jazdę po zaśnieżonych polanach, wybierze się zapewne do gospodarstwa agroturystycznego dysponującego stadnina i wykwalifikowanymi instruktorami jazdy. Zupełnie inny pomysł na Sylwestra mogą mieć łakomczuchy. Uczta kulinarna do białego rana, pichcenie i smakowanie do północy, czemu nie. Jeśli tylko lubimy to robić, nic nie stoi na przeszkodzie, by przywitać Nowy Rok z patelnia lub chochlą w ręku.

Galeria

pomysł na sylwestra

Foto: pixabay.com

pomysł na sylwestra

Foto: pixabay.com

Słyszałam też o grupkach przyjaciół, które zbierają się w domach, żeby w Sylwestra odbyć prawdziwy maraton filmowy. W tym celu wypożyczają lu ściągają z sieci ulubione filmy i raczą się nimi do północy albo nawet jeszcze dłużej. Można tylko sobie wyobrazić ilość dowcipnych komentarzy albo chusteczek do wycierania łez przy romansach i komediach romantycznych. Magia kina działa jak najbardziej i można się o niej przekonać właśnie na styku nowego i starego roku.


Praca dla Ciebie

  1 komentarz

  1. Rozalia

   Co roku ze znajomymi staramy się zorganizować ciekawy sylwester. W tym roku wynajęliśmy domek letniskowy w Zakopanem. Za rok może nowy rok przywitamy nad morzem? Zobaczymy!

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>