Strefa biznesu lokalnego

Kto może skorzystać z przesyłki paletowej?

Jeśli posiadamy firmę, która zajmuje się przemysłem, na pewno zainteresuje nas oferta Poczty Polskiej, która możliwa sprawne i bezpieczne przesyłanie paletowe. Jest to usługa krajowa. Nie wolno jedynie przesyłać towarów ADR, łatwo psujących się oraz nieodpowiednich do transportu.Mamy trzy rodzaje przesyłek paletowych…

Mamy trzy rodzaje przesyłek paletowych. Są nimi przesyłka paletowa drobnicowa, częściowa i całopojazdowa. Na początek, przesyłka paletowa drobnicowa umożliwia przesyłanie od 1 do 8 palet. Przesyłka częściowa daje możliwość przesyłania od 9 do 20 palet, a całopojazdowa od 21 do 33 palet. Dzięki temu, że firma pocztowa wprowadziła tego typu usługi, dla wielu firm jest to spore ułatwienie.

Przedsiębiorstwo pocztowe zapewnia własną infrastrukturę techniczną, dzięki czemu wszystko może odbywać się w sprawny i bezproblemowy sposób. Aby poczta mogła taką usługę zrealizować, konieczne jest podpisanie stosownej umowy. Wszystko więc działa na uczciwych warunkach i w takiej sytuacji nikt nie może zostać oszukany.

Jak najbardziej uzyskać będzie można z takiego faktu wysokie zadowolenie. Warto z takich przesyłek korzystać, ponieważ są one bardzo dogodne pod wieloma względami i umożliwiają transport wielu towarów za jednym razem bez żadnego problemu. Usługi firmy pocztowej – przesyłki paletowe, to rozwiązania godne polecenia.


Praca dla Ciebie

    Odpowiedz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>