Strefa biznesu lokalnego

Korzystanie z kart kredytowych

Obecnie bardzo chętnie korzystamy z płatności bezgotówkowych, ponieważ niemal każdy bank, który działa w Polsce, oferuje swoim klientom możliwość posiadania karty płatniczej do rachunku osobistego, co znacząco ułatwia dokonywanie różnego rodzaju transakcji, czy to w sklepach czy też przy zakupach internetowych. Nie zawsze jednak jest tak, że posiadamy wystarczającą ilość środków pieniężnych, by zrealizować swoje wymarzone zakupy.W takich sytuacjach bezcenna może okazać…

W takich sytuacjach bezcenna może okazać się karta kredytowa Mastercard. Karty kredytowe stanowią swego rodzaju alternatywę dla tradycyjnych kredytów. Tutaj również otrzymujemy środki finansowe, które możemy rozdysponować w dowolny sposób. W przypadku tradycyjnej pożyczki musimy jednak liczyć się z tym, że każdy dzień kredytu wiąże się z koniecznością zapłaty podstawowego kapitału oraz dodatkowo- oprocentowania, które jest narzucone na konkretny kredyt. Karty kredytowe Mastercard rządzą się jednak nieco innymi prawami. Tutaj mamy dostępny okres czasu, podczas którego wydatkowane pieniądze nie są objęte żadnym oprocentowaniem i musimy spłacić tylko tyle, ile rzeczywiście wydaliśmy, bez dodatkowych opłat.

Należy jednak pamiętać o tym,…

Należy jednak pamiętać o tym, że jeśli przekroczymy umowny termin czekają nas bardzo duże odsetki, których nie ma co nawet porównywać z oprocentowaniem pożyczki gotówkowej. Czy warto mieć kartę w swoim portfelu. Z pewnością tak, ponieważ doskonale sprawdza się w momencie niespodziewanych wydatków, które trzeba zrealizować szybko. Dodatkowo karty kredytowe posiadają różne promocje oraz zniżki, które sprawiają, że stają się jeszcze bardzo atrakcyjne dla potencjalnych klientów.


Praca dla Ciebie

  1 komentarz

  1. Wiola

   Korzystanie z kart kredytowych niewątpliwie jest dziecinnie proste. Każdy w miarę inteligentny człowiek poradzi sobie z ich użyciem w pobliskim sklepie.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>