Strefa biznesu lokalnego

Po co nam karta Douglas?

My Polacy już tak mamy – uwielbiamy otaczać się markowymi i dobrymi produktami. Nic więc w tym dziwnego, że interesują nas różnego rodzaju programy lojalnościowe czy rozwiązania od firm, mające na celu nabycie prestiżowych towarów po obniżonej cenie. Zobacz, jakie korzyści łączą się z tą formułą, proponowaną przez firmę Douglas Perfumerie. Marka Douglas charakteryzuje się doskonałą jakością, ale i ogromną unikalnością swoich produktów.Firma stara się, nie tylko o…

Firma stara się, nie tylko o to, aby jej produkty były odpowiedzią na realne potrzeby klientów. Douglas to również ciekawe rozwiązania pozwalające na dokonywanie zakupów niemal bez ograniczeń. Jednym z nich jest Douglas karta rabatowa. Douglas karta to tańsze zakupy markowych produktów, oferowanych przez tą – jedną z bardziej znanych w Polsce i na świecie perfumerii. Otrzymują ją osoby, które dokonały zakupów na kwotę minimalną 100zł. Douglas karta upoważnia nas do 5% zniżki powitalnej na pierwsze zakupy.

Poza tym Douglas karta to również nagradzanie zakupów dokonanych na określoną kwotę. Zakupy premiowane są podwójnie. Pierwszy raz za samą transakcję, drugi za wydaną na zakupy sumę. Douglas karta umożliwia gromadzenie punktów, które następnie są zamieniane na: nagrody, zaproszenia oraz rabaty zniżkowe. Dzięki temu możemy dokonać jeszcze tańszych zakupów lub stać się posiadaczami prestiżowych produktów lub ciekawych nagród rzeczowych.

Zaproszenia z kolei, umożliwiają nam skorzystanie z upiększających zabiegów lub wzięcie udziału w różnego rodzaju akcjach promocyjnych i nie tylko. Należy podkreślić przy tym, że Douglas karta jest kartą imienną. Oznacza to w praktyce, iż może posługiwać się nią jedna konkretna osoba i nikt poza nią. W ofercie Douglas dostępne są również karty upominkowe, opiewające na określoną sumę. Jest ona odpowiednikiem obniżki na interesujące nas produkty.


Praca dla Ciebie

    Odpowiedz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>